היום, כבר כמעט ואי אפשר לקנות נכס בישראל בפחות ממיליון ש"ח ,ולהפיק ממנו תשואה רווחית גבוהה.
ישראל 2017. מחירי הנדל"ן רק עולים. המיסוי על דירות גבוה, האפשרויות להשקעה הולכות ומצטמצמות. אם לפני 10 שנים ניתן היה למצוא דירה קטנה בישראל בחצי מליון ₪
הרי שהיום שווי אותה דירה עומד על 1.3 מליון ₪. אז מה עושים?

מעניין שדווקא בניו ג'רזי ובפלורידה זה אפשרי בהחלט!

רכישת נכס בארה"ב במרכזי ערים  – ישירות מהבנקים.

נוכחנו לראות, כי אחד הפרמטרים החשובים בבחינת עסקת נדל"ן מנצחת, היא מחיר הקניה שלך ביום רכישת הנכס, על הנחת היסוד הזו יצאנו עם בשורה אמיתית למשקיעים.

ישראלים רבים, מחפשים כיום דרך ריאלית ובטוחה להשקעה. כיום, בארצות הברית, במרכזי הערים במדינות רבות כמו ניו ג'רזי ופלורידה נמצאים נכסים מעוקלים המוחזקים בבעלות מלאה ע"י הבנקים . למרות המיקום האטרקטיבי של הנכסים הללו, תג המחיר על דירות ובתים אלו נמוך בכ30% מתחת למחירי השוק. איתור של נדל"ן שכזה הנו מורכב ומחייב קשר קבוע עם אנשי מפתח במערכת הבנקאית ואישור לאיתור רוכשים חדשים – ישירות מהבנק. כך אנו מוצאים נכסים להשקעה בארצות הברית ומפיקים מהם אחוזי רווח גבוהים בהשקעה נמוכה יחסית.

מדוע ניו ג'רזי ופלורידה? לחץ !

לרכוש נכון – למכור ברווח

אנו מציעים ללקוחות ישראלים, אשר מחפשים השקעה נבונה ובטוחה יחסית מעבר לים, את האפשרות לרכוש דירה, בית או נכס דרך המערכת הבנקאית ועסקאות ייחודיות שאינן פתוחות לשוק הרחב בניו ג'רזי ובפלורידה. ליהנות ממחירי קניה הנמוכים במינימום של 30% מהמחירים הריאלים באותו אזור,מביטחון מלא ברכישה ולקבל שירותים רבים נוספים: ליווי משפטי מלא בארה"ב. רישום הנכס בטאבו ע"ש המשקיע. ביטוח הנכס. השבחת הנכס ומכירתו.

מיטל הדר – מייסדת ומנכ"לית Hunt Investments Group

"את דרכי התחלתי בהשקעות נדל"ן בדרום הארץ -ב"ש, דימונה וירוחם. עם השחיקה בתשואה המקומית והניסיון הבלתי פוסק להדוף משקיעים בישראל מלרכוש דירות ובתים בישראל כגון חוק הדירה השלישית ובמקביל העלייה התלולה במחירי המשכנתאות הובילו רבים לחפש נתיבי השקעה סולידיים ובטוחים.

רציתי לרכוש לעצמי נכסים בארה"ב ונחשפתי לחוסר שקיפות והגינות, ניצול המרחק וחוסר הידע של המשקיע, לקחתי את כל הכשלים הבעיות וכאבי הבטן ועם זה החלטתי לצאת עם בשורה אמיתית לשוק קודם כל לעצמי. זו הסיבה בגללה יצאתי לארצות הברית לשפשף סוליות בעצמי ולהגיע למקור .

למצוא את הדרך לרכישת דירות ובתים, במרכזי ערים, במקומות בהם הביקושים גדולים – ובמחירים נמוכים. הדרך היחידה לרכישה נמצאה בתוך המערכת הבנקאית. אלה, מחזיקים בנכסים אשר מוגדרים כנכסים תחת "כונס נכסים מעוקלים ושייכים לבנק בבעלות מלאה. אז מדוע הבנקים מוכנים למכור במחירים כאלה? מכיוון שמטרתם לכסות את גובה ההלוואה ולא את המחיר האמיתי של הנכס. הם בסך הכל מגנים על הכסף שהעניקו לרוכש שלא עמד בתשלומי המשכנתא.