יושב על הגדר

עצה שלי. סימכו רק על עצמכם, אל תשבו על הגדר ואל תחכו להבטחות ממשלה. העתיד נמצא בידיים שלכם.

סיפור קצר מחיי

לפניי כשנה וחצי רציתי לרכוש דירה בירוחם, היא הוצעה למכירה ב- 240 אלף ש"ח, התלבטתי מספר ימים על מנת לקבל החלטה, חזרתי למתווכת עם תשובה חיובית, "מצטערת", אמרה, "הדירה נמכרה. עם מחיר כזה חשבת שדירה תמתין לך? הצחקת אותי", הצטערתי שהיססתי. אותה מתווכחת סיפרה לי היום שהדירה נמכרה ב -420 אלף ש"ח. מסקנה, בזמן, שאתה ממתין, ישנם שווקי נדל"ן שעולים ועולים ואתה פשוט מפספס אותם …
מה כבר לא שמענו, שבועת הנדל"ן בישראל ובארה"ב עומד להתפוצץ, שהמחירים בשיא, שרק נמתין, עוד מספר חודשים החגיגה נגמרת. שועלים ותיקים יודע שזו פיקציה, כל שאר ממתינים. ומצד המדינה? נסיונות נואשים להשפיע על השוק. מע"מ 0, העלאת מס רכישה, מלחמות, מיתון, עוד הבטחות ממשלה, מחיר למשתכן. כלום לא משפיע, המחירים ממשיכים לעלות. אז מה עושים?

משקיעים בנדל"ן עכשיו!

ואם קורה אם תמתין עוד שנה? ייתכן שערך יעלה, אבל כאן כבר התחלת לשקוע בהשערות, ולהשערות אין סוף. אז מה עושים? משקיעים, עכשיו! כי אין זמן טוב יותר מרגע שבו קיבלת החלטה. צא לדרך – תמיד יהיו יועצים מכל מיני סוגים שיעצרו אותך, יגרמו להטיל ספק, זה בסדר, הקשב לקול הפנימי שלך. אגב, אותם יועצים הם בדיוק אלה שעומדים עכשיו על הגדר וממתינים למישהו שייצא בהכרזה שתבטיח להם שזה בדיוק הזמן להשקיע. שהדבר ודאי ושר האוצר חותם על זה. אגב כל אלה שמנסים לבלום את המשקיעים הם המשקיעים בעצמם .

אל תמתין למחר, צא לדרך עם עיניים פקוחות, אתה יכול רק להרוויח.
מעוניינים לשמוע עוד? בערוץ שלי תמצאו סרטונים רבים נוספים שיעלו אתכם על דרך המלך. זה הזמן שלכם, עופו עליו.